12% PRO T5 UV-B VALGUSTIKOMPLEKT

12% PRO T5 UV-B VALGUSTIKOMPLEKT

76.90 88.90 

– Sisaldab T5 UVB toru

– Lihtne paigaldada ja kasutada

– komplektis starter

– Sisseehitatud reflektor

– Komplektis kaabel

Puhasta

Arcadia Pro T5 UVB komplekt tuleb koos kvaliteetse elektroonika, üliefektiivse, kuid eemaldatava reflektori ja suure võimsusega T5 UVB-lambiga. Seda hõlpsasti kasutatavat komplekti saab lihtsalt kinnitada terraariumi sisse, asetada terraariumi peal oleva võrktraadi peale või asetada see isegi terraariumisse sisse (kui seda on ohutu teha). Selle lambi disain ja spetsiaalselt kumer reflektor tagavad, et kasutate vähem ruumi, kuid projitseerite võimalikult palju valgust edasi. Komplekt saabub ka tasuta linkkaabliga, mis võimaldab mitut seadet toita ühest toiteallikast. ProT5Kiti reflektoril on iga kõvera küljel kaks peegeldumisnurka. See tähendab, et ProT5 projitseerib kõrge UV-rikkaliku valguse otse seadme alla umbes 30 cm, et tekitada peegeldustsoon, kuid tagab seejärel ka laia üleujutuse, et valgus leviks kaugemale. See võimaldab teil luua sobiva UV-kiirguse. Reflektorit on samuti lihtne eemaldada ja puhastada.

Arcadia Reptile ProT5Kit on saadaval kõigi kolme tavalise HO-T5 võimsusega (24, 39, 54 watti) ja sisaldab meie kõrge kvaliteediga Saksamaal valmistatud UV-B lampe: - 2,4% täisspektrit + UV-B - 6% UV-B D3 - 12% UV-B D3 + ® - 14% UV-B DragonLamp®

Ettevaatlik peaks olema väga niiskes keskkonnas. Arcadia Reptile Slimline valgusti, UVFLOOD ja Ultraseal elektroonilised kontrollerid pakuvad kõik kaitset IP65-67.

Võimsus

24W (pikkus 55cm), 39W (pikkus 85cm), 54W (pikkus 115cm)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.