Arcadia 8W 2,4% UVB mini komplekt lindudele

Arcadia 8W 2,4% UVB mini komplekt lindudele

40.90 

Neid täisspektri + UV-B süsteeme saab hõlpsasti kinnitada allapoole suunatud puuri esiküljele või katusele. Mõlemal komplektil on integreeritud lülitid ja neid saab hõlpsasti kaasasoleva kaabliga ühendada. Spetsiaalne UVB  mitte ainult ei võimalda lindudel kergesti kaaslast leida, vaid tagavad ka lindude hea tervise. See toob kaasa parema paljunemise, tugevamad lubikestad munadel ja tugevamad luud. Nii 8w 2,4% UV-B komplekt kui ka 54w T5 komplekt on virvendusevabad.

Kergesti paigaldatav täielik komplekt, mis koosneb virvendusvabast elektroonikast, kaubamärgiga Arcadia UVB-lambist ja tõhusast reflektorist.
Kuni 10 seadet saab omavahel ühendada ja neid saab juhtida ühest toiteallikast.
Elektroonilise ballastiga.

4 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

See lamp soodustab loodusliku D3-vitamiini tootmise, säilitamise ja kasutamise  protsessi. D3 optimaalne tase võimaldab linnul omastada, säilitada ja kasutada olulisi mineraale, nagu kaltsium.
See parandab luude tervist, aitab tasakaalustada verekeemiat, parandab lihaste ja elundite funktsiooni, soodustab paljunemist ja võib vähendada kahjulikku sulgede kitkumist. Ilma optimaalsete D3-varudeta  läbivad olulised mineraalid, nagu kaltsium, lihtsalt kehast ilma, et neid kasutataks. Jah, kui soovite, et teie seepia luu oleks tõhus, peab linnul olema piisavalt D3-vitamiini.

Täisspektriga + UV-B lambid kordavad õrna maapealse päevavalguse energiat ja sisaldavad ultraviolettkiirgust (UV-A ja UV-B), täpselt nagu päike. Nagu me teame, võib liigne kokkupuude UV-kiirgusega olla väga kahjulik nii nahale kui ka silmadele. Inimestel nimetame seda “päikesepõletuseks”. Spetsiaalselt lindudele valmistatud täisspekter+UV-B lambid on õige kasutamise korral väga tõhusad ja ohutud. Need lambid ei ole päevituslambid ja otsest kokkupuudet inimese nahaga ei tohiks lubada. Linde ei tohiks sundida istuma lambi all. Linnupea ja lambi vahel peaks olema vähemalt 15cm. Lindudel peaks olema võimalus puuris vabalt liikuda ja optimaalse valguse ja varju vahel “isereguleerida”. Nad võivad ronida tootele märgitud soovitatavast vahemaast lähemale, kuid see kestab vaid paar sekundit ja sellel kaugusel puutuvad nad kokku ainult keskpäevase päevavalgusega sarnase UV-kiirguse või UV-indeksiga.

Linnulambid tuleks alati asetada otse linnupuuri kohale ja mitte kunagi paigaldada küljele, silmade kõrgusele või nurga alla. Järgige õigesti paigaldamise juhiseid, et olla kindel, et teie lind saab optimaalse kokkupuute.

See on elektritoode ja seetõttu on sellel elektrivarustus. TULEB olla ettevaatlik, et vältida lindude istumist seadmele ja/või kaablite närimist. Näiteks võivad papagoid kaablitest kergesti läbi hammustada. Kui teil on närija lind veenduge, et kasutate kõigi kaablite peal sobivat kaablisoomust. Kasutage kaasasolevaid kleebitavaid klambreid, et hoida kaablid puurist eemal.
Ärge lubage oma linnul lambikinnituse, klaaslambi või kaablite peal istuda, neile juurde pääseda ega neid närida.

Arcadia täisspektri+UV-B lambid tuleks vahetada kord aastas. Arcadia Bird lambid saab liitmiku küljest eemaldada kord kuus või vastavalt vajadusele pärast nende jahtumist ja seejärel puhta pehme lapiga tolmust puhtaks pühkida. See tagab, et lamp toodab võimalikult palju valgust.
Arcadia Bird lambid on loodud ohutuks. Seetõttu valmistame oma lampe kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt. Arcadia Bird lambid on UV-C-vabad ega sisalda nakkumatuid katteid, mis võivad põhjustada lindude surma.