Arcadia Earth Pro-A

7.10 

Aron segu looduslikest, kogu toimespektriga mineraalidest ja vitamiinidest, mis on mõeldud kasutamiseks peaaegu iga söögikorraga ja kõikide liikide jaoks. EarthPro-A on üks meie ‘’lipulaevadest’’ ja esindab revolutsiooni eksootiliste lemmikloomade õigesti söötmisel.

3 laos

Arcadia Earth Pro-A 100g

Aron segu looduslikest, kogu toimespektriga mineraalidest ja vitamiinidest, mis on mõeldud kasutamiseks peaaegu iga söögikorraga ja kõikide liikide jaoks. EarthPro-A on üks meie ‘’lipulaevadest’’ ja esindab revolutsiooni eksootiliste lemmikloomade õigesti söötmisel. Inspiratsiooni ammutame metsikutest toiduallikatest ja söötmiskäitumisest.

Me püüame jäljendada neid protsesse ohutul ja tõhusal viisil, et meie loomad saaksid vangistuses edukalt areneda täpselt nagu nad oleksid arenenud looduses. Selle saavutamiseks kasutame võimalikult palju koostisosi, mida leidub metsikus looduses.

Looduslik multivitamiini segu koos mineraalidega.

Meie igapäevases kasutuses olevate mineraalide ja vitamiinide toidulisandite pulber kasutab teaduse ja koostisosade hankimisel parimat. Selle asemel, et kasutada maa peal leiduvate mineraalide laboripõhist lähendamist, kasutame looduslikult kaevandatud täisspektrilist mineraalsavi.

Sellele lisame luude optimaalse tervise tagamiseks kvaliteetset kaltsiumi ning mesilaste õietolmu, B-vitamiine, laia toimespektriga aminohappeid ja karotenoidirikkaid taimi, mis aitavad teie lemmikloomadel jõudsalt areneda. Kuna see pulber on savipõhine, pakub see paremat haardumist nii taimede kui ka putukatega, tagades vähem jäätmeid ja suurema sisse söömise.

Kaal 100 g
Toitumisalane teave

B1-vitamiin 10mg/kg / B2-vitamiin 16mg/kg / B6-vitamiin 20mg/kg / B12-vitamiin 50 mg/kg / K-vitamiin 6 mg/kg, pantoteen 40mg/kg, / foolhape 5mg/kg, / Biotiin 1000mg/kg .

Koostisosad (100% looduslikud)

Kaltsiumipulber, mineraalsavi, aminohapped, porgandipulber, vetikate karotenoid, B-vitamiini kompleks, mesilaste õietolm.

Analüütilised koostisosad

Toorproteiin 8% / Toorrasvad ja -õlid <1% / Toorkiud <1% / Toortuhk <1% / Niiskus <8%

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.