Kategooria: .

Arcadia Earth Pro TurtleGold

16.90

Earth Pro TurtleGold on naturaalne ja tasakaalustatud graanultoit veekilpkonnadele, mis on välja töötatud vastamaks kõrgeimale võimalikule standardile. Toitainerikas segu graanulitest sisaldab õiges vahekorras kala, krevette, kahte liiki putukaid, vesiselgrootuid, vajalikku taimemassi, tigusi, vihmausse, vitamiine, täissprektri mineraale, eeterlike õlisi ja probiootikume.

Laost otsas

Arcadia Earth Pro TurtleGold

Looduslik ja tasakaalustatud graanultoit. Earth Pro TurtleGold on naturaalne ja tasakaalustatud graanultoit veekilpkonnadele, mis on välja töötatud vastamaks kõrgeimale võimalikule standardile. Toitainerikas segu graanulitest sisaldab õiges vahekorras kala, krevette, kahte liiki putukaid, vesiselgrootuid, vajalikku taimemassi, tigusi, vihmausse, vitamiine, täissprektri mineraale, eeterlike õlisi ja probiootikume.

TurtleGold toitu tuleks kasutada lisana teiste vajalike taimede ja elustoidu kõrvale, et pakkuda toitumisvaheldust. Meie kilpkonnatoit sisaldab kala ja vetikaid, mis on vajalikud tagamaks olulisi A ja E vitamiine, mis peab olema täiendatud korrektselt üles seatud UVB lambiga.

Kaal 300 g
Toitumisalane teave

B1-vitamiin 10 mg / kg, B2-vitamiin 16 mg / kg, B6-vitamiin 20 mg / kg, B12-vitamiin 50 mg / kg, K-vitamiin 6 mg / kg, nikotiin 80 mg / kg, pantoteen 40 mg / kg, foolhape 5 mg / kg, Biotiin 1000 mg / kg .

Koostisosad (100% naturaalne)

Nisu, lõhejahu, soja, kaltsium, krevetid, siidiuss, lutsern, mineraalsavi, valge kalajahu, linaseemnejahu, jahuussid, roheline hernes, spinat, vähk, veeputukad, porgand, kartulivalk, Spirulina, merevetikad, õllepärm, vihmauss, tigu, vereuss, võilill, seller, brokoli, probiootikum

Analüütilised koostisosad

Toorproteiin 34% / Toorrasvad ja -õlid 7% / Toorkiud 5% / Toortuhk 9% / Niiskus <8%

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.