Arcadia Jungle Dawn LED Bar

69.90 114.90 

Arcadia on välja töötanud uue LED-valgusti, mis suudab väga suure PAR-väärtusega peegeldada tohutult valgust.
LED-riba Jungle Dawn jäljendab looduslikku päikesevalgust (6200K), et ergastada taimekasvu, kiirgab fotosünteetiliselt aktiivset kiirgust  kuid eraldi punaseid ja siniseid dioode kasutamata.
Võimsad valgusdioodid toodavad kuni 141 luumenit/ W.
Seda toodet saab komplekti kuuluva linkkaabli abil omavahel ühendada Arcadia Pro T5 UVB komplekti seeria toodetega.
Puhasta

Arcadia Reptile JungleDawn-LED riba on läikiv, poolpaks ja võimas. See annab energiat, mis on vajalik taimedele kasvamiseks ning suurendab nähtava valguse taset terraariumites ja vivaariumites.

See nutikas süsteem kasutab uusimaid täisspektrilisi suure väljundiga LED-e, et toota kuni 141 luumenit vati kohta.  Seda LED riba võib kasutada terraariumi võrgupeal või terraariumis sees. Ükskõik kus otsustate kasutada seda riba, see kiirgab kõrge kvaliteediga ja energiarikast valgust kõikjal.

Kasutades spetsiaalselt loodud täisspektrit ja suure väljundiga LED-de segu oleme loonud LED-riba, mis kiirgab tohutu hulga valgust väga kõrge PAR-väärtusega.

JungleDawn-LED-riba kiirgab kogu valgusspektrit, mis jäljendab nähtavat looduslikku päikesevalgust (6200kelvinit) koos fotosünteetiliselt aktiivse kiirgusega, kuid ilma PAR-i piiravaid eraldi punaseid ja siniseid dioode kasutamata. Sellisena on JungleDawn-Pro lambil kõrge PAR, kõrge PUR protsent, kõrge CRI ja puudub ebaloomulik lilla toon.

Arcadia JungleDawn-LED-riba saab hõlpsasti omavahel ühendada, moodustades kuni 10 ühikust koosneva keti. Selle saab ühendada ka Arcadia Reptile ProT5 UV-B süsteemidega, vähendades seina jaoks vajalike seinakontaktide arvu. Iga seade saabub koos integreeritud lülitiga, toitekaabli ja liitmike komplektiga, mis võimaldab teil seda riba paigaldada terraariumisse.

JungleDawn-LED-riba loob tohutu hulga valgust, vähendades oluliselt vajadust kasutada taimekasvu luminofoorlampe. Taimed vajavad juurdepääsu õigele energiakogusele ja õiges valgusspektris, et olla võimelised asendama iga päev loomulikult kahjustatud või surnud rakke. Kui meie taimed saavad liiga vähe enerigiat, vähendame sellega fotosünteesi abil rakkude loomise võimet, piirates taime kasvu. Taimed, mis kasvavad õige valguse käes, on värvilised, tugevate juurtega, kasvavad mõõdukas tempos ühtlaselt ning nad kasvavad ülespoole, ehk valguse suunas.

Mida kõrgem PAR, seda rohkem on fotosünteesi tekitamiseks energiat.

Võimsus

15W(29cm), 22W(47cm), 34W(57cm), 51W(87cm)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.