ShadeDweller-MAX 2,4%UVB komplekt

ShadeDweller-MAX 2,4%UVB komplekt

76.00 

– 2,5% UVB D3-vitamiini sünteesiks
– Sobib hämara aktiivsetele liikidele ja osaliselt peesitavatele liikidele
– Täisspektri lamp / 12% UV-A / 2,5 UVB
-Sobib kasutamiseks kuningpüütonite ja muude püütoniliikide, maisimadude, kuningmadude, piimamadude, rotimadude ja muude kolubriidide,  hognoose madude, boade, mangroovimadude jne jaoks.

4 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Arcadia Pro T5 ShadeDweller-Max on ShadeDwelleri tootesarja uusim areng. Täiesti uus 14-watine 55cm täisspektriga+ UV-B lamp ja ProT5 komplekt.
Üks roomajate pidamise valdkond, mis on tõsiselt tähelepanuta jäetud, on õige UV-valgustuse tagamine madudele, eriti neile, kes elavad suuremates, looduslähedasemates või bioaktiivsetes terraariumites. 8-watine 30 cm ShadeDweller sobib hästi väiksematele liikide  kuid väga kiiresti sai selgeks, et kõige sagedamini peetavatel liikidel, kelle pikkus on 90 cm või rohkem, oleks rohkem kasu pikemast lambist.

Olles pikemad kasvult ja kuningpüütnite puhul ka robustsema kehaehitusega, on oluline suurendada valgustusala suurust, võimaldada head foto- ja termoregulatsiooni, mis aitab tagada ligipääsu täisvärvinägemisele ja D3 taseme isereguleerimiseks. See võimaldab madudel liikuda ja käituda loomulikult.

ShadeDweller-Maxi on välja töötanud eksperdid, et tagada nendele liikidele optimaalne UV-tase umbes 1,00–1,50 12/30, kui nad elavad 90 cm pikkuses või pikemas terraariumis. See on ideaalne lamp kõige levinumate terraariumite suuruste jaoks, mille suurus on 120cmx60cmx60cm+.
ShadeDweller-Max 14w ProT5 sobib kasutamiseks koos hõlpsasti kasutatava UV-lambi puuriga Arcadia Reptile LampGuardPro.ShadeDweller-Max on loodud vangistuses peetavate madude vajadusi silmas pidades, kuid see ei tohiks piirata selle kasutamist, see on sama võimas tööriist mõnele suuremates terraariumites elavatele sisalikele ja kahepaiksetele, kes kuuluvad tsooni 1-2.

ShadeDweller-Max saabub komplektina ShadeDweller-Max ProT5 liitmikuga, mis võimaldab nagu alati hõlpsasti ühendada teiste ProT5 liitmikega ja JungleDawn-LED Bariga. Need liitmikud on häälestatud Arcadia Reptile Saksamaal valmistatud lampidele, on värelusevabad, käivituvad kiiresti ja on varustatud rohke sisemise elektroonilise kaitsega. ShadeDweller-Max on SO-T5 lamp ja nagu kõigil Arcadia Reptile lampidel on täielik 12-kuuline UV-potentsiaal, kui seda kasutatakse kuni 12 tundi päevas ja koos Arcadia Reptile liitmikega.

ShadeDweller-Max sobib kasutamiseks peaaegu kõikide maoliikidega nende UV-nõuedeid jälgides. Ehk paigaldada lamp õigele kõrgusele loomast. ShadeDweller-Max sobib kasutamiseks kuningpüütonite ja muude püütoniliikide, maisimadude, kuningmadude, piimamadude, rotimadude ja muude kolubriidide, sukapaelmadude, hognoose madude, boade, mangroovimadude jne jaoks.