Arcadia Earth Pro Insectigold

16.50 

EarthPro-InsectiGold on putukatest pungil täistoit putuktoidulistele. See nutikas segu järgneb populaarsele OmniGold sarjale tagamaks kvaliteetset täistoitu neile lomadele, kes vajavad oma toitumises rohkem putukatelt saadavat proteiini (rohkem kui 40%).

6 laos

Arcadia Earth Pro Insectigold

EarthPro-InsectiGold on putukatest pungil täistoit putuktoidulistele. See nutikas segu järgneb populaarsele OmniGold sarjale tagamaks kvaliteetset täistoitu neile lomadele, kes vajavad oma toitumises rohkem putukatelt saadavat proteiini(rohkem kui 40%). Segu on ideaalne habeagaamidele ja kameelonitele, samuti sobib kasutamiseks ka osadele varaanidele, agaamidele, maa peal elavatele gekodele ning kahepaiksetele.

Naturaalne täistoit

InsectiGold on tasakaalustatud väikestes kogustes taimede, vitamiinide, mineraalide ja meie täisspektri karotenoididega. Lisaks sisaldab mett, õietolmu ja probiootikume. See toit on spetsiaalselt välja töötatud vähendamaks vahet loodusliku ja vangistuses saadava toidu suhtes.

Lihtsalt kasutatav

InsectiGoldiga toitmine on lihtne, segades seda vaid kuuma veega, millest jahtudes moodustub lihtsasti kasutatav ja naturaalne geel. Võite valmistada väikese koguse koheseks söötmiseks või suuremas koguses ning külmutada hilisemaks toitmiseks. Seda saab lõigata kuubikuteks ja pakkuda kausist või rullida näpu vahel kuulikesed ja sööta tangide otsast.

Roomajate toitmine ja pidamine on keeruline protsess, mis ei sisalda ainult toitumist ja vee joomist vaid ka väliseid tegureid nagu seda on vajalik soojusallikas, valgus ja vajalik UV-kiirgus. Pakkuge alati ka oma loomadele tingimusi, mis rikastavad nende füüsilisi, kui ka vaimseid vajadusi, sestap tuleb pakkuda neile ka elus putukaid, et saaksid rahuldada oma jahivajadusi ja väljendada loomuomast käitumist.

Kaal 300 g
Koostisosad (100% naturaalsed)

Mustad kärbsevastsed, pruun riisijahu, mardikad, valgupulber, kaltsiumkarbonaat, jahuuss, krevetid, porgand, banaan, mineraalpulber, papaia, kookospiim, jaanileivapuu kumm, verepulber, õun, võilill, hibisk, lutsern, mesi, Mesilaste õietolm, Spirulina pulber, probiootikum *, rosmariini ekstrakt.

Toitumisalane teave

B1-vitamiin 10 mg / kg, B2-vitamiin 16 mg / kg, B6-vitamiin 20 mg / kg, B12-vitamiin 50 mg / kg, K-vitamiin 6 mg / kg, pantoteen 40 mg / kg, foolhape 5 mg / kg, Biotiin 1000 mg / kg

Analüütilised koostisosad

Toorproteiin 33% / Toorrasvad ja -õlid 10% / Toorkiud 7% / Toortuhk 6% / Niiskus <8%

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.