Arcadia Earth Pro OmniGold

15.90 

EarthPro-OmniGold sisaldab naturaalseid koostisosi, mis moodustavad suure osa loomade loomulikust toitumisest, nagu teod, vihmaussid, putukad, õietolm ja munad, mida on seni olnud keeruline hankida. Kui soovite oma loomale parimat toitu, viisil mis on tasakaalustatud ja ohutu, siis EarthPro-OmniGold on kindlasti selleks parim.

8 laos

Naturaalne täistoit

EarthPro-OmniGold on uus „kuldstandard“ kõikide omnivoorsete loomade toitmisel. Toit on välja töötatud ja toodetud Inglismaal varustamaks neid loomi, kaasa arvatud sinikeel skinki, täisväärtuslike toitainetega mida nad vajavad, et saaksid vangistuses elada täisväärtuslikku elu ning nautida seda tasakaalustatud viisil. Täielikult naturaalne pulbertoit segatakse kuuma veega ja jäetakse jahtuma, millest hiljem moodustub loomale maitsev geel, mida võib sööta kohe jahtunult või külmutuda hilisemaks kasutamiseks.

EarthPro-OmniGold sisalab 50%köögivilju/taimi, 40% liha/putukaid, 10%puuvilju, vitamiine ja mineraale. EarthPro-OmniGold sisaldab naturaalseid koostisosi, mis moodustavad suure osa loomade loomulikust toitumisest, nagu teod, vihmaussid, putukad, õietolm ja munad, mida on seni olnud keeruline hankida. Kui soovite oma loomale parimat toitu, viisil mis on tasakaalustatud ja ohutu, siis EarthPro-OmniGold on kindlasti selleks parim.

Kaal 300 g
Toitumisalane teave

B1-vitamiin 10 mg / kg, B2-vitamiin 16 mg / kg, B6-vitamiin 20 mg / kg, B12-vitamiin 50 mg / kg, K-vitamiin 6 mg / kg, pantoteen 40 mg / kg, foolhape 5 mg / kg, Biotiin 1000 mg / kg .

Koostisosad (100% naturaalsed)

Linnulihajahu, porgand, jahuuss, kaltsium, valgupulber, krevetid, seller, mardikad, jaanileivapuu kumm, õun, mineraalpulber, petersell, siidiuss, võilill, dekstroos, lutsern, kõrvits, verepulber, teod, papaia, banaan, brokkoli, terve muna, hibisk, vihmauss, B-vitamiini eelsegu, vaarikas, Spirulina, mesi, mesilaste õietolm, mustikas.

Analüütilised koostisosad

Toorproteiin 31% / Toorrasvad ja -õlid 7% / Toorkiud 3% / Toortuhk 12% / Niiskus <8%

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.